Maldini: Siła AC Milan nie wystarczy

Gwiazda AC Milan, gwiazda Maldini, W wywiadzie dla Sky Sports, Powiedział, że Tanie Koszulki Piłkarskie AC Milan nie może zabić w pierwszej czwórce Serie A.

” Milan i Juventus tej gry muszą być bardzo trudne, Ponieważ Juventus jest obecnie najsilniejszym zespołem we Włoszech, Nikt nie. ” Maldini powiedział dziennikarzom. ” Serie AC Milan po prostu zreorganizowane, Więc musimy być bardziej cierpliwi. Zespół ma wiele zmian w składzie, Milan więc z pewnością nie może otrzymać odpowiednich wyników w krótkim terminie i powrotu. ”

” Myślę, że obecny AC Milan nie może zabić w pierwszej czwórce Serie A, Ale sezon jest również długi, AC Milan ma również okazję. Teraz wydajność innych zespołów jest znacznie lepsza niż Bluzy AC Milan, Ich ranking powinien być w AC Milan powyżej. ”

Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie

Dyrektor Barcelony wystąpił na dzisiejszym spotkaniu w Barcelonie, Mówił o statusie składu Tanie Koszulki Piłkarskie Barcelony, Oprócz nowej pomocy zespołu dla firmy Lennio.

” Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie. Gdybym o tym nie myślał, Nie powtórzę tego ponownie. Ponieważ zespół ten jest rok po roku, aby wygrać, Ponieważ Barcelona jest ogromną grupą, Mamy najlepszych graczy na świecie. ” Powiedział Fernandez.

” Paulinho, jeśli może być młodszy i jeszcze lepszy, Wielu ludzi zmieniło swój pogląd na Paulinho. Mamy nadzieję, że Paulini w Barcelonie dostosować się do różnych miejsc, Bo jeśli możesz grać tylko w danej pozycji, Chcesz zacząć będzie bardzo trudne, Bluzy Barcelona ma zbyt wielu dobrych graczy. Jakość fizyczna Pauliny jest bardzo dobra, To samo dotyczy doświadczenia gry. ”

Balzai Li: Juventus musi zastanowić się nad

Balzali powiedział, Juventus musi się uczyć, Dlaczego drużyna straci pięć punktów w dwóch grach przeciwko Atlancie i Lazio. W grze z Atlancie, Grupa Juventus pierwszy przewaga 2-0, Ostatecznie był remis 2-2, W obecnej rundzie meczu przeciwko Lazio w domu, Ze względu na zdobyte przez Mobibi dwa razy do Tanie Koszulki Piłkarskie Juventusu 1-2 przegrywają wyniki.

” Ten rodzaj rzeczy zdarza się w sezonie, Musimy jednak przeanalizować, co się dzieje w końcu, Ponieważ rzadko tracimy pięć punktów w dwóch grach. ” Balzali powiedział włoskim sportom Sky Sports. ” Mamy koniec koncentracji gry na problem, Oznacza to, że musimy wzmocnić nasze duchowe atrybuty, Chcemy wrócić do stanu przeszłości. ”

” W ciągu ostatnich kilku minut graliśmy często, A te chwile są bardzo krytyczne, Bluzy Juventus musi być śmiertelny, To nie jest zbyt pewny siebie, Ponieważ Juventus zawsze potrzebuje pewności siebie. ”

Chcesz zagrać przeciwko Liverpoolowi ten silny zespół

Trener Manchesteru United Mourinho trenował w Premier League od wielu lat, Podczas trenowania Tanie Koszulki Piłkarskie Chelsea, Wielokrotnie i Liverpool spotkał się w różnych imprezach. Jego pierwszym mistrzostwem jest zwycięstwo nad Liverpoolem, Kiedy właśnie przybył na brytyjskie bitwy, zdobył mistrzostwa Pucharu Ligi w 2005 roku. W karierze coachingowej Premier League, Mourinho z Liverpoolu, który zdobył 28 punktów, 2014 r. Złamał wpływ Gerrarda na marzenia mistrzów Premiership.

W ten weekend, Mourinho prowadził Manchester United i Liverpool będzie pierwszy raz w nowym sezonie, Ostatni sezon, Dwie drużyny w lidze w dwóch meczach zakończyły się remisem, Ale Mourinho powiedział, Liverpool jest jego ulubionym przeciwnikiem.

” Krótko mówiąc, jesteśmy lepsi, Media i komentatorzy powiedzą: Bluzy Manchester United musi udowodnić coś, Lucca musi strzelić bramki, Manchester United musi wygrać. Nie musimy nic udowadniać. Mamy w tym sezonie własne cele, Znamy ich własny kierunek, Również wiedzą, co mają robić. To tylko gra, Zespół będzie miał własne wyniki i uzyskać odpowiednie wyniki, Przez cały sezon, To nic nie zmieni. ”

Kosta położył długie pożegnanie z Chelsea

Rano, madrytowy sportowy urzędnik ogłosił, Od Tanie Koszulki Piłkarskie Chelsea podpisał hiszpański napastnik Diego – Costa. Po przeniesieniu kurzu, Costa napisał INS, Oficjalne pożegnanie Chelsea i niebieskich fanów.

Świat nie jest rozrzucony bankiet, Przez trzy lata spędziłem w Chelsea, Zbierano wybitne i niezapomniane wspomnienia. Mam dwa tytuły Premier League dla drużyny, mistrza pucharu, 120 gier, Zdobyłem 29 asyst 24 razy. Teraz wszystko się skończyło, Chociaż nie tak miałem nadzieję, Ale to najlepsze rozwiązanie wydaje się być.

Nigdy nie zapomnę fanów Bluzy Chelsea, Współpracownicy, zespół medyczny, zespół zarządzający, personel logistyczny, Jestem z nimi na zawsze. Wezmę te wspomnienia, Wierzę że rozumieją moją decyzję o opuszczeniu Chelsea, Ponieważ nie mogę stracić mojej wiary.

Cassano: Messi jest pierwszym w historii

Uczestnicząc w programie we Włoszech, powiedział Cassano, Tanie Koszulki Piłkarskie Di Bala nie jest kwalifikowany i Messi par, Uważał, że świat piłki nożnej, Tylko Ronaldo może to zrobić.

Di Bara w nowym sezonie po gorącym stanie, Był w szeregu gier wystawił hat trick. W Argentynie Di Bala także Sang Baoli stopniowo zajmuje miejsce, Choć argentyński zespół w poprzednim międzynarodowym konkursie wydaje słabe wyniki, Ale Dibala i Messi stopniowo wycierali tę iskrę, Ludzie coraz bardziej oczekują Dibali.

Ale zdaniem Cassano, Diabara jest bardzo dobrym graczem, Ale nie można go porównać z Barcelona Massey. W gosciu Włoch, program, Cassano powiedział: ” Czym jest porównanie pomiędzy Barceloną Massey a Dibala? Dla mnie Messi jest najwybitniejszym piłkarzem w historii, Nikt nie może być porównany, Nawet, aby znaleźć osobę do porównania tylko Ronaldo może sobie pozwolić na to kwalifikacje. Di Bara jest świetnym graczem, Ale nie można go porównać z Bluzy Barcelona Massey. Moim zdaniem, Di Bara jak Montella, Dwie technologie są bardzo dobre, Inteligentny i nie boi się konfrontacji, Ale także dla drużyny w dużo piłek. ”

Manchester United MVP nagle zniknął!

Od nowego sezonu, Manchester United w zeszłym sezonie MVP Herrera dostał okazję, aby pojawić się bardzo ograniczona, W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów nie mógł wejść na listę zespołów. Mourinho wytłumaczył, Uważa, że Tanie Koszulki Piłkarskie Manchester United jest teraz ogromnym składem, Każdy musi być gotowy do gry, Są to normalne obracanie, I nie ma szczególnego znaczenia.

Mówiąc o Herrera nie wszedł na listę rzeczy, Mourinho powiedział: ” W rzeczywistości nie ma powodu, dla którego Herrera nieobecna, Ale graliśmy przed rogiem, Bogba i Matic grają dobrze, Nie ma powodu, aby wprowadzić zmiany. Graliśmy tylko trzy trofeum, Ten Herrera grał. Dzisiaj wróciliśmy ponownie do podwójnego pomocnika, Wybrałem Carricka i Felliniego na ławce, Są też ważnymi graczami w zeszłym sezonie. ”

” To Bluzy Manchester United ma skład, Muszę użyć Manchesteru United tych graczy, To Manchester United ma silny skład drużyny życiowej. ”

Ruud: Prawdziwy Manchester United wrócił

Po odejściu Fergusa, Manchester United wejdzie do koryta, Po kilku sezonach walki, Manchester United w końcu pod przewodnictwem Mourinho, Niech fani zobaczą świt. Była gwiazda Tanie Koszulki Piłkarskie Manchesteru United Ruud van Nistelrooy, Mourinho prowadził Manchester United, Bardzo mile widziane.

” Poprzedni Manchester United, Trudno jest zauważyć taką sytuację. Jednakże, Niełatwo jest przeanalizować przyczynę. Ważne jest, Gracze mogą być na boisku mogą cieszyć się ich zdolnością do pokazywania, W zeszłym sezonie, Manchester United ma tę tendencję, Oczywiście, W tym sezonie okazują się lepsi, Wydaje się, że jest silniejszy. ”

Wreszcie, Ruud van Nistelrooy stwierdził: ” Teraz Manchester United, Mają możliwość tworzenia możliwości, Istnieje również silna zdolność do przejścia, Gracze będą działać, Striker może być dobrym atutem do bramki. Teraz pełny back może również uczestniczyć w ataku, A midfield i backcourt Bluzy Manchester United jest bardzo silny, Nadal mają silnego bramkarza … Więc tak Jest to bardzo wyważony i silny zespół. Aby wiedzieć, Ibrahimovic nie dołączył jeszcze, Poczekaj, aż wróci, Manchester United będzie silniejszy. ”

Bonucci: Nie powinienem być zdradzony przez zdrajcę

Bonucci opuścił Juventus latem do AC Milan, Jako główną siłę reprezentacji Włoch, Bonucci po raz kolejny przygotowują się na następne Mistrzostwa Świata. Powrót do drużyny narodowej Tanie Koszulki Piłkarskie Bonucci stał się postacią ośrodka tematycznego, Na konferencji prasowej Bonucci powiedział, Nie powinien wracać do zdrady handlarza, Przystąpienie do AC Milan nie jest dla pieniędzy.

W tym sezonie Serie A tytuł walki, Bonucci, że Juventus jest nadal popularny, ” Juventus lub wygrał popularny zespół, Ich siła jest bardzo silna, Juventus od wielu lat dominuje, I Neapol mają również możliwość konkurowania o mistrzostwo. ”

Bonucci powiedział: ” Nie jestem godzien bycia zemsty, Wyjeżdżam z Juventusu nie za pieniądze. Zarabiamy w Bluzy AC Milan, a w zeszłym roku w Juventusie jest prawie tyle, Nie zdradzałem nikogo, Dokonaniem takiego wyboru jest potrzeba odwagi, Ponieważ Juventus dokonał wyboru, Więc mam własną decyzję. ”

Barcelona oficjalnie ogłosiła że dołączyła do Di Maria ?

Barcelona oficjalne tweety ogłosiły, że Tanie Koszulki Piłkarskie Di Maria dołączyła. Ale dwie minuty później, oficjalny Twitter w Barcelonie również aktualizowane, powiedział, że konto było hakerskie, apologetyczne przeprosiny.

10:07, Barcelona oficjalny Twitter konto nagle wydał Mengliao “Witamy Di Maria dołączyć do Barcelony!” Oznaczone również etykiecie Di Maria Barcelona. Wiadomość jeden, szybko rozprzestrzeniał się w głównych mediach. Ale zaledwie dwie minuty, oficjalna wiadomość Twittera Barcelony miała plotkę, że to była złość.

Jednak historia jeszcze się nie skończyła, organizacja hakerów zaktualizowała wiadomość, która sprawiła, że Bluzy Barcelona czarna wydostała się z wiadomości! Wreszcie, Barcelona odzyskał prawo do korzystania z oficjalnego konta, wyjaśnił: “Dzisiejsze konto zostało włamane, staramy się rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe, dziękuję za cierpliwość.”